Работа

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Export Manager

Lokalizacja: Warszawa

Zadania

  • Aktywne i samodzielne pozyskiwaniem nowych odbiorców na rynkach zagranicznych,
  • Negocjowanie warunków handlowych z klientem,
  • Utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami zagranicznymi,
  • Współpraca z działem produkcji i logistyki w zakresie realizacji zamówień klientów,
  • Udział w targach i wystawach branżowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę,
  • Możliwość realizacji swoich pomysłów oraz rozwoju zawodowego,
  • Dobre wynagrodzenie oraz premie motywacyjne,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, każdy inny język będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych,
  • Pasja do sprzedaży i podróżowania,
  • Samodzielność w poszukiwaniu klientów,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Dyspozycyjność i silna motywacja do pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,

Jeśli jesteś gotową do podjęcia nowego wyzwania osobą, prześlij swoje CV na adres:

Tytuł wiadomości: "Export Manager"

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".