Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja: Warszawa (Wawer)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie dostaw
  • kompletowanie towarów oraz przygotowywanie wysyłek
  • prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej
  • uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie
  • uczciwość i dbałość o powierzone mienie
  • umiejętność pracy na komputerze

OFERTA:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • dobre wynagrodzenie

Jeśli jesteś gotową do podjęcia nowego wyzwania osobą, prześlij swoje CV na adres:

Tytuł wiadomości: "Magazynier"

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".