ru ru

Praca

Praca

Vario Term Sp. z o.o. jest producentem armatury grzejnikowej z siedzibą w Warszawie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktów z Klientami
  • Rozwój relacji z Klientami
  • Obsługa zamówień
  • Umacnianie wizerunku firmy
  • Aktywne promowanie towarów z oferty handlowej Spółki
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie handlowe na w.w. stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w budowaniu trwałych relacji z Klientami
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Inicjatywa i nastawienie na osiągnięcie sukcesu
  • Zaangażowanie

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizja
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jeśli jesteś gotową do podjęcia nowego wyzwania osobą, prześlij swoje CV na adres:

Tytuł wiadomości: " Specjalista ds. Obsługi Klienta"

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Doradca Techniczno-Handlowy

Lokalizacja: cała Polska

Zadania

  • Współpraca z siecią Partnerów Biznesowych oraz pozyskiwanie nowych,
  • Rozwój klienta i realizacja strategii firmy,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Planowanie, analizowanie sprzedaży,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych wyrobów,
  • Bieżące raportowanie sowich działań i efektów pracy.
  • Monitorowanie Rynku
  • Przygotowywanie ofert, doradztwo techniczne
  • Współpraca z biurami projektowymi, obsługa inwestycji

Oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę,
  • Pracę w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz premie motywacyjne,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, Laptop).

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Dyspozycyjność i silna motywacja do pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość rynku branży budowlanej, instalacyjnej

Tytuł wiadomości: "Doradca Techniczno-Handlowy"

euvt_sm.jpg