• Zestawy termostatyczne

  Zadaniem zaworu termostatycznego jest przetworzenie - wygenerowanego w głowicy termostatycznej przesunięcia popychacza - na odpowiedni ruch grzybka, który spowoduje zmianę przepływu czynnika grzewczego przez zawór grzejnika.

  Więcej
 • Głowice termostatyczne

  Głowice termostatyczne produkowane przez firmę VARIO TERM Sp. z o.o. odznaczają się wysoką niezawodnością w działaniu, trwałością i estetyką wykonania.

  Więcej

Co oferujemy?

Oferujemy armaturę grzewczą własnej produkcji z logo Mera Term. Zestawy kompletnego wyposażenia grzejnika, bogatą gamę głowic termostatycznych oraz zaworów grzejnikowych.

 

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą lub chciałbyś zostać naszym partnerem handlowym prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza lub kontakt z naszym Regionalnym Managerem Sprzedaży.

Grupa Mera Term

 

Jesteśmy w jednej Grupie z firmą Mera Technik , która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku obsługi technicznej budynków.

Dowiedz się więcej...

Targi Instalacje 2016 w Poznaniu


Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Instalacje w Poznaniu.

Dowiedz się więcej...

Nowość: zestawy Quatro

Zawory termostatyczne serii QUATTRO przeznaczone są do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego.

Dowiedz się więcej...

JM-Renewable-Energy

Nasze zestawy instalacyjne dzielimy na trzy kategorie:

 • Ekonomiczne
 • Standardowe
 • Eleganckie
 • Ekskluzywne

System zarządzania funkcjonujący w Vario Term w zakresie produkcji zgodny jest z certyfikatem ISO 9001:2008 i potwierdzony certyfikatem SGS. Udzielamy 3 lata gwarancji na nasze zestawy.

Głowica termostatyczna stanowi element pomiarowo-regulacyjny termostatu grzejnikowego.W połączeniu z członem wykonawczym tj. z termostatycznym zaworem grzejnikowym, stanowi cenowo atrakcyjny i skuteczny w pracy regulator bezpośredniego działania, utrzymujący zadaną przez użytkownika temperaturę pomieszczenia.

Paszport do Eksportu

Vario Term bierze udział w programie unijnym "Paszport do Eksportu". 

Celem Działania jest wzmocnienie pozycji polskiej gospodarki poprzez promocję Polski jako atrakcyjnego partnera gospodarczego i miejsca nawiązywania wartościowych kontaktów handlowych, a także zwiększenie wielkości polskiego eksportu oraz zwiększenie liczby przedsiębiorców prowadzących działalność eksportową.

 

 

Zapraszamy zainteresowane firmy do składania ofert na sprzedaż branżowych baz danych z rynku ukraińskiego oraz rosyjskiego.

Głowica Prestige rekomendowana do konkursu Dobry Wzór 2014

Nasza głowica Prestige GS.02-7C (grafit struktura) została nominowana do grona kilkudziesięciu wyrobów najwyższej jakości, z obszarów sfery domu, sfery pracy, sfery publicznej, sfery usług, nowych technologii, grafiki użytkowej i opakowań oraz nowych materiałów.