W naszej ofercie można znaleźć zarówno rozwiązania ekskluzywne jak i produkty tańsze. Wszystkie one są produkowane w nowoczesnej i ciekawej ofercie wzorniczej.

 Dla osób oszczędnych proponujemy najtańsze zestawy termostatyczne lub regulacyjne, niklowane z tańszymi wersjami głowic i bez dostępnych różnych kolorów. Jest to klasa ekonomiczna. Wyższa pólka cenowa obejmuje zestawy z zaworami termostatycznymi wyposażonymi już w nastawę wstępną, z tańszymi głowicami ale bez kolorów pod barwę grzejnika (klasa standard). Dla osób bardziej wymagających, którym zależy na np. na dopasowaniu kolorystycznym armatury do grzejnika są eleganckie zestawy kolorowe ( pod kolor grzejnika). Wszystkie zestawy tego typu mają nastawę wstępną.

Najwyższa półka produktów Vario Term to najdroższe zestawy ekskluzywne. W tej gamie produktów znajduje się pełna paleta kolorów wraz ze strukturami.

Na życzenie klienta możliwe są indywidualne zamówienia na kolory, np. złote, różowe (chętnie kupowane przez panie), zielone itp. Są to produkty masywne, cięższe, najlepszej jakości. Te ostatnie produkty są coraz częściej kupowane przez instalatorów. Najbardziej zaawansowane produkty Vario Term (np. głowice termostatyczne ,,Prestige”, ,,Plus” czy ,,Trendy” nie tylko pozwalają na ustawienie pożądanej temperatury , ale utrzymują komfort cieplny dzięki temu, że uwzględniają zyski ciepła pochodzące z innych źródeł – od oświetlenia, ludzi, gotowania, czy nasłonecznienia.

 

W ofercie proponujemy również akcesoria do montażu. Są to różnego rodzaju złączki , rozety osłonowe na rury, przedłużki i inne. Wszystkie elementy dodatkowe są malowane pod kolor grzejnika lub zaworu. Dzięki nim można ukryć otwory w glazurze, rury i wszelkie nieestetyczne połączenia.

 

Sprawdź naszą ofertę...

 

FaLang translation system by Faboba