Nowości w naszej ofercie

Zachęcamy Państwa do śledzenia nowości dodawanych do naszej oferty. Staramy się na bieżąco rozwijać nasz asortyment o kolejne produkty z zakresu armatury grzewczej, tak by znaleźli u nas Państwo wszystko, czego potrzebujecie. Wśród naszych nowości znajdują się m.in. proste i kątowe zawory termostatyczne, zestawy instalacyjne oraz akcesoria instalacyjne do grzejników.

Contact

Dodany przez: Anna Chada

Głowica termostatyczna z czujnikiem przylgowym CONTACT to grzejnikowy regulator temperatury stosowany do regulacji temperatury wody w podgrzewaczach wody użytkowej, stałej regulacji temperatury na zasilaniu w przypadku zintegrowanych systemów ogrzewania podłogowego oraz w systemach ogrzewania nadmuchowego jako regulator temperatury powietrza. W przypadku wykorzystania głowicy typu CONTACT w zintegrowanych systemach ogrzewania podłogowego, wielkość ogrzewanej powierzchni uzależniona jest od zaworu termostatycznego i wielkości jego przepływu.
Element pomiaru temperatury (czujnik) znajduje się poza częścią regulacyjną, a ich połączenie jest realizowane poprzez specjalną kapilarę.
Głowica termostatyczna typu CONTACT przystosowana jest do współpracy z zaworami grzejnikowymi oraz wkładkami zaworowymi o podłączaniu M30x1,5.

 

Montaż: 

W celu zapewnienia poprawnej pracy, element pomiaru temperatury (czujnik) głowicy powinien być zamontowany wraz z oprawą, która posiada duży współczynnik przewodności, do przewodów rurowych za pomocą obejm, aby zapewnić prawidłowy przepływ ciepła.
Wszystkie czynności instalacyjne wykonujemy przy ustawieniu głowicy na nastawie „70”.

Biały 000M657A006 135 zł

Lokalizacja

Pliki

Zapytaj o produkt